Vaše ruce nemusí být podobné struhadlu


Už se Vám někdy stalo, že jste podali někomu ruku a jeho ruka byla podobná struhadlu, nebo smirkovému papíru? Byly tak hrubé, že Vám to bylo až nepříjemné! Dotek ve Vás vyvolal velmi nepříjemné pocity. A možná jste i nevolí ucukli.

pracovní rukavice
Přemýšlíte tedy i o tom, jaký dojem po podání ruky děláte Vy?
Jak vypadají Vaše ruce, když pracujete právě jimi? Máte je poničené, mozolnaté, nebo snad vysušené a kůži na dlaních i prstech ztvrdlou? Myslíte si, že jim prospívá nepoužívání pracovních rukavic https://www.pracovniochrana.cz/pracovni-rukavice? Myslíte si snad, že jejich používáním ztrácíte v rukách cit? A při práci s cihlami, nebo lopatou potřebujete tak dokonalý cit, jako třeba při vyšívání? Ne, viďte?

Není to jen o tom, že způsobujete při podání ruky ostatním lidem nepříjemné pocity. Je to také o Vašem zdraví. Vaše ruce Vás živí! Tak koukejte začít o ně skutečně pečovat!

Pracovní ochranné rukavice Vaše ruce opravdu ochrání! A jestli si myslíte, že existuje pouze jeden, nebo dva druhy, pak jste na omylu!
Podle potřeby si můžete ke své práci zvolit přesně takové, které Vám budou skutečně na výsost vyhovovat!

·         Textilní
·         Kožené
·         Kombinované
·         Jednorázové
·         Povrstvené
·         Tepelně odolné
 
Pořád si myslíte, že si nedokážete vybrat přesně ty, co potřebujete pro výkon své práce? Asi už ne, že ano?

Možná je to jen o tom, že jste leniví si je vzít na ruce právě v okamžiku, kdy Vaše ruce ochranu potřebují. Nebo jste si je někam položili a nemáte čas je hledat. Na tu chvilku …, to za to ani nestojí!

rukavice

Možná si myslíte, jen ať ostatní vidí, jak pracujete rukama! Nebojte, ostatní vědí, že jste pracující rukama! Nemusíte to dávat najevo svýma poničenýma rukama!
Podívejte se, s pracovními rukavicemi budou Vaše ruce preventivně chráněny

·         před mozoly,
·         před odřeninami,
·         před spáleninami,
·         před zbytečnými poraněními.

A nakonec nezapomeňte na dokonalou hygienu, po které musí následovat krém na ruce, který zabrání popraskání kůže při vysušení!
Mějte své rucehebké, krásné a příjemné na dotek! A to nejen při podávání ruky!