Objednejte si autojeřáb


Pokud potřebujete přemístit těžká břemena, stavební materiál či velké kameny, jistě se bez autojeřábu neobjedete. Naštěstí není problém si tento stroj objednat, a to včetně vyškolené obsluhy. Pokud byste si chtěli pronajmout autojeřáb Praha, určitě se na nás můžete obrátit. Kromě výše zmíněných činností se také postaráme o montážní práce, montování bednění, demontování, záchranné a vyprošťovací práce, nakládku a vykládku, pomocné práce a další činnosti dle domluvy.
hračky

Každému zákazníkovi se snažíme vyjít vstříc ve všech jeho požadavcích. Samozřejmou součástí naší práce jsou certifikované vázací prostředky. Dokonce vám v případě potřeby nabízíme služby profesionálního vazače. Pokud se obrátíte na nás, obrátíte se na spolehlivou firmu, která vás nenechá ve štychu. Působíme především v Praze a okolí.
 
Vozový park
 
V našem vozovém parku najdete tři stroje.
•            autojeřáb AD20.2( jeřábnické práce-stavební, montážní, vyprošťovací, vybaven váhou a třídílným teleskopickým výložníkem, je flexibilnější)
•            autojeřáb AD28( jeřábnické práce- stavební, montážní, vyprošťovací, vybaven na náročnější terén)
•            autojeřáb GMK 2035( moderní mobilní jeřáb s vysokou nosností, dosah až do výšky 45 metrů, vybaven automatizovanými systémy)

jeřáb
 
Každý z těchto strojů dokáže zastat různorodé činnosti. Vždy vám najdeme vhodný stroj, který bude vyhovovat vašim požadavkům. Pokud si vyberete naší firmu, vyberete si firmu s kladnými referencemi od spokojených zákazníků. Mezi naše spokojené zákazníky patří například:

•            BAOBAB
•            Heberger
•            Veolia
•            Čermák a Hrachovec
 
Co se týče cen
 
Co se cen týče, vždy se stanovují dle konkrétní zakázky. K nahlédnutí vám dáváme orientační ceny jednotlivých strojů. Pokud nás kontaktujete, určitě můžete počítat s bezplatnou konzultací. Zhotovíme vám cenovou kalkulaci dle vaší poptávky.